PEPE Coin rozszerza tygodniowy wzrost do ponad 80% wśród akumulacji wielorybów

Cena PEPE nadal osiąga nowe rekordy wszech czasów w związku z dużą akumulacją wielorybów i wzrostem aktywnych adresów o 4x w ciągu zaledwie jednego tygodnia.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE
Moneta PEPE przyniosła 135% w ciągu ostatniego miesiąca z 12-krotnym zwrotem.
W ciągu ostatnich pięciu dni wieloryb wycofał z Binance 1,32 biliona tokenów PEPE.
Nastąpił znaczny wzrost liczby aktywnych adresów posiadających PEPE.

Rajd trzeciej co do wielkości monety memowej na świecie PEPE wydaje się być nie do powstrzymania. W ciągu ostatnich 24 godzin cena monety PEPE wzrosła o kolejne 12%, zwiększając tygodniowe zyski do ponad 80%. W momencie publikacji cena PEPE wynosi 0,0000166 USD, a jej kapitalizacja rynkowa przekracza 7 miliardów USD, osiągając nowy kamień milowy. Niedawny wzrost PEPE nastąpił w obliczu ogromnego zainteresowania inwestorów, ponieważ dzienne wolumeny obrotu gwałtownie wzrosły do 2,56 mld USD.

Moneta PEPE osiągnęła nowy rekord wszech czasów

PEPE stał się trzecią co do wielkości monetą memową, po Dogecoin i Shiba Inu, która osiągnęła znaczący kamień milowy. Token nie tylko osiągnął lepsze wyniki niż konkurencyjne memecoiny, ale także przewyższył szerszy rynek kryptowalut, osiągając 135% wzrost w ciągu ostatniego miesiąca. Od początku roku kryptowaluta oparta na Ethereum zapewniła swoim posiadaczom 12-krotny zwrot.

Rajd ten przyciągnął uwagę zamożnych inwestorów. Platforma śledzenia łańcucha Spot On Chain poinformowała, że w ciągu ostatnich pięciu dni wieloryb wycofał z Binance 1,32 biliona tokenów PEPE. Przy obecnej cenie portfel PEPE tego wieloryba wygenerował zwrot w wysokości 21%.

Co stoi za wzrostem cen?

Ostatnie znakomite wyniki PEPE są zgodne z optymistycznymi nastrojami w branży kryptowalut po zatwierdzeniu ETF-ów spot Ethereum.

Akcja cenowa Pepe pozostaje zwyżkowa, ponieważ kupujący opierają się wysiłkom zmierzającym do obniżenia ceny. Silne wsparcie utworzyło się wokół poziomu 0,00001380 USD, który był testowany dwukrotnie. Ponadto PEPE ustanawia wyższe minima i wyższe szczyty, wskazując na rosnący trend wzrostowy. Cena znajduje się również powyżej 50-dniowej i 200-dniowej prostej średniej kroczącej (SMA), co dodatkowo wzmacnia bycze perspektywy.

PEPE jest gotowy do dalszych wzrostów, a firma Santiment zajmująca się analizą łańcucha odnotowała wzrost liczby aktywnych adresów posiadających PEPE z 3 600 do 12 000 między 21 a 22 maja. Podobny wzrost liczby portfeli posiadających PEPE zaobserwowano w połowie maja.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours