Cena FLOKI: Smart Money Trades 3.72B FLOKI z 10x ROI, zostało więcej pary?

Wśród fenomenalnego wzrostu cen FLOKI, którego byliśmy świadkami niedawno, trader smart money przeniósł ponad 3 miliardy monet na giełdę kryptowalut „Gate”, wywołując nastroje, że cena mogła osiągnąć szczyt.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE
Sprytny trader przesunął ostatnio ogromne ilości FLOKI na giełdę, wzbudzając nastroje, że cena tokena osiągnęła szczyt.
Inteligentny trader ma obecnie zwrot z inwestycji w wysokości 10x, jeśli zostanie sprzedany po obecnych cenach.
Cena FLOKI rośnie, sprawiając, że token pojawia się wśród najlepszych kryptowalut na dziś.

Floki Inu (FLOKI), znana moneta memowa o tematyce psiej stworzona przez fanów społeczności Shiba Inu, poczyniła znaczące postępy w swojej podróży kryptograficznej. Token, który wykazał obiecujący wzrost, pojawił się dziś wśród najlepszych kryptowalut, zyskując prawie 7%. Wśród tego rajdu cenowego rozpoczętego przez FLOKI, sprytny trader przeniósł kolosalne ilości tokenów do Gate.io, podkreślając znaczne zyski, jeśli zostaną sprzedane po obecnych cenach. Wywołało to spekulacje wśród uczestników rynku kryptowalut na temat potencjalnego najwyższego poziomu ceny osiągniętego przez cenę FLOKI.

Oto głębsza analiza transakcji smart tradera i aktualnych danych rynkowych meme coina, które wydają się rozpalać szał wśród inwestorów kryptowalutowych.

Smart Money Trades FLOKI, aby uzyskać 10-krotny zwrot z inwestycji

Co ciekawe, zgodnie ze spostrzeżeniami udostępnionymi przez „The Data Nerd” na temat śledzenia transakcji łańcuchowych, inteligentny trader odblokował i zdeponował oszałamiające 3,72 miliarda FLOKI, wycenione na 1,03 miliona dolarów, na giełdzie kryptowalut Gate. Co bardziej intrygujące, trader ten nabył te tokeny za zaledwie 101 tys. dolarów na tej samej giełdzie. Jeśli inwestor zdecyduje się na sprzedaż po obecnej cenie, zrealizowany zysk wyniósłby aż 900 tysięcy dolarów, prezentując niezwykły 10-krotny zwrot z inwestycji (ROI).

W związku z tym na rynku przeważają spekulacje na temat utraty zaufania inteligentnego tradera do potencjału aktywów do oferowania przyszłych zysków.

Warto zauważyć, że niedawny wzrost cen FLOKI ma miejsce w kontekście wielu optymistycznych wiadomości. Te kroniki rozwojowe, w tym wprowadzenie botów handlowych, rozszerzenie wsparcia Coinbase na meme coin i propozycje token-burn, spowodowały efekt kuli śnieżnej na cenie tokena.

Cena FLOKI rośnie

Tymczasem w chwili pisania tego tekstu cena FLOKI wzrosła o 3,86% w ciągu ostatnich 24 godzin i obecnie wynosi 0,0002736 USD. 24-godzinne minima i maksima tokena wyniosły odpowiednio 0,000257 USD i 0,0002886 USD.

Dane Coinglass dodatkowo podkreśliły silny trend wzrostowy na rynku monety memowej o tematyce psiej, dostosowując się do wzrostu cen. Wykres OI kontraktów terminowych FLOKI zilustrował dziś znaczny wzrost, o 13,64% do 30,41 mln USD, któremu towarzyszył wzrost wolumenu instrumentów pochodnych o 158,40% do 393,29 mln USD. Dane te wskazują na rosnącą aktywność handlową i zainteresowanie inwestorów tym aktywem.

Poza tym, RSI dodatkowo zracjonalizował wzrostową dynamikę monety, spoczywając na poziomie 72. RSI wskazuje, że Floki Inu weszło na terytorium wykupienia, a inwestorzy kryptowalutowi spodziewają się potencjalnej korekty cen. Niemniej jednak trend wzrostowy na rynku może spowodować dalszy wzrost cen w krótkim okresie, zanim ostatecznie się skoryguje.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours