FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czym jest Crypto-Alert?

Crypto-Alert, to aplikacja, w której będziesz otrzymywać powiadomienia o listingach na giełdach kryptowalut (m.in Binance, Coinbase, KuCoin). Dzięki aplikacji możesz zyskać cenną przewagę nad innymi inwestorami. W momencie, w którym giełda (exchange) postanawia dodać nową walutę (coin) do swojej bazy, Crypto-Alert wysyła Ci powiadomienie e-mail, SMS lub Telegram, dzięki czemu natychmiastowo będziesz wiedział o jej zbliżających się wahaniach wartości.

Jak często monitorujemy i zbieramy dane z giełd?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że decydując się na inwestycje w listingi liczy się każda sekunda. Nasz system działa nieprzerwanie 24/7, przez cały czas wykonując zadanie cykliczne i pobierając dane bezpośrednio z obsługiwanych przez nas giełd (przed Twitterem) tak, aby nasi użytkownicy otrzymali powiadomienie najszybciej jak to możliwe.

Ile zadań mogę utworzyć?

Liczba zadań, które użytkownik może utworzyć jest uzależniona od wybranego planu subskrypcji:

  1. Plan Basic pozwala na utworzenie jednego aktywnego zadania
  2. Plan Standard pozwala na utworzenie pięciu aktywnych zadań
  3. Plan Premium pozwala na utworzenie aż siedmiu aktywnych zadań

Czy obsługujemy powiadomienia SMS poza Polską?

Na dzień dzisiejszy obsługujemy wysyłkę powiadomień SMS w 27 krajach świata.

Lista obsługiwanych numerów:
Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Republika Cypryjska, Republika Czeska, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania i Szwecja.

Jeżeli masz wątpliwości co do obsługi Twojej sieci za granicą, skontaktuj się z nami.

Dlaczego nie otrzymałem powiadomienia?

Upewnij się, że utworzone przez Ciebie zadanie jest aktywne i odpowiednio skonfigurowane. Zwróć również uwagę, czy wprowadzone przez Ciebie dane tj. adres-email, numer telefonu, połączenie z Telegram są poprawnie uzupełnione. W przypadku braku możliwości samodzielnego ustalenia przyczyny, prosimy o kontakt.

Jakie są zalety korzystania z forum?

Forum zostało stworzone dla osób początkujących jak i tych, które mają doświadczenie i chętnie się nim dzielą z innymi. W tym miejscu możesz liczyć na bezpośredni kontakt z doświadczonymi osobami z branży (w tym z nami), dostęp do bazy wartościowych treści, narzędzi, poradników. Za ciekawe pomysły i zaangażowanie będziemy nagradzać naszych użytkowników zniżkami, a nawet darmowym dostępem do naszej aplikacji.

Czy gwarantujemy zysk?

Niestety, nie jesteśmy w stanie zagwarantować wzrostu wartości kryptowaluty opublikowanej na giełdzie, nie mamy na to wpływu. Wzrost uzależniony jest to przede wszystkim od zainteresowania kryptowalutą, obecnej sytuacji na rynku a także regulacji prawnych, czyli czynników, które ciągle się zmieniają. Nie gwarantujemy zarobku, zwiększamy Twoje potencjalne szanse na zarobek.

Czy mogę ulepszyć swój plan?

Jak najbardziej. Przewidujemy możliwość ulepszenia aktywnego planu na wyższy w dowolnym momencie. W tym celu zaloguj się do systemu, następnie w cenniku wybierz interesujący Cię plan lub skorzystaj z opcji „Ulepsz” w panelu klienta i sfinalizuj zamówienie.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz politykę plików cookies.